Anne Bebek Cocuk

Anne bebek ve çocuk kategorilerinde çeşitli sitelerden alışveriş yaparken para iade biriktirin

Türe göre:       Sonuçlar:       para iadesi veren tüm siteler para iadesi veren siteler
     14 alışveriş sitesinden 1 - 14 kadar gösteriliyor.
Aliexpress
Aliexpress

Aliexpress TR siparişlerinizde 5.0% para iade süpercüzdan ile biriktirin. İndirim kuponuna gerek var mı?

Tavsiye Aliexpress TR SuperDeals sayfasına mutlaka göz atın.


5% para iadesi
Facebook ile paylaş   Twitter ile paylaş    Aliexpress Şimdi!
Armağan Oyuncak
Armağan Oyuncak

Armağan oyuncak siparişlerinizde 5.00% para iade Süpercüzdan ile biriktirin.


5% para iadesi
Facebook ile paylaş   Twitter ile paylaş    Armağan Oyuncak Şimdi!
Bonprix
Bonprix

Bonprix alışverişlerinde nakit kazanacağınız para iade oranı 15%'dir Kadın Erkek Çocuk ve Ev Dekorasyon alanalarında inanılmaz uygun fiyatlı ve şık ürünlerle dolu bir mağaza Bonprix

Bonprix indirim kuponu uyumludur. Lütfen indirim kuponu kullanmayı unutmayın.


15% para iadesi
Facebook ile paylaş   Twitter ile paylaş    Bonprix Şimdi!
Boyner
Boyner

Adidas Asymmetry Barbie Beymen Studio Boyner Evde Clinique Columbia Converse Cotton Bar

Çift Geyik Karaca Dockers Estêe Lauder Fabrika İpekyol Jack & Jones Lancome Levi's Limon Company

Mavi Max Factor New Balance Nike Nine West Network Paşabahçe Puma Reebok Tommy Hilfiger 

Toni & Guy Twist U.S.Polo Vakko Vero Moda


4% para iadesi
Facebook ile paylaş   Twitter ile paylaş    Boyner Şimdi!
GAP
GAP

Gap için 20TL indirim kuponu geldi.

Gap siparişlerinde para iade güncellenmiştir. Artık Gap alışverişinde 5.0% para iade süpercüzdan ile biriktirebilirsin. Eski para iade oranı 3.4% idi.

Gap mağaza hikayesi:

1969 yazıydı: İnsanoğlu aya ilk adımını attı. Neredeyse 450.000 kişi New York eyaletinin kuzeyinde tarihi Woodstock konserini izlemek için toplanmıştı. Aynı yıl, Doris ve Don Fisher, müşterilere kolay bir alışveriş deneyimi yaşatmak ve geniş bir beden ve model seçeneği sunmak amacıyla, ABD'nin Kaliforniya eyaletinde, San Francisco'da ilk Gap mağazasını açtı.


5% para iadesi
Facebook ile paylaş   Twitter ile paylaş    GAP Şimdi!
Kidsfoni.com
Kidsfoni.com

Kidsfoni.com hakkında

0-3 yaş, 4-6 yaş, 7-14 yaş ve 14+ üstü yaş grubu bebek ve çocuklar için çok güzel etkinlik fırsatları sunan ve ayrıca çocukların gelişimi ve eğitimi için önemli eğitim seti gibi ürünler bulunduran çocuk dikeyinde bir fırsat sitesi diye düşünebiliriz. Çocuklarıyla etkin zaman geçirmek isteyen anne ve babalar mutlaka kidsfoni.com'a göz atmalı. - SüperCüzdan


5% para iadesi
Facebook ile paylaş   Twitter ile paylaş    Kidsfoni.com Şimdi!
Kidzania
Kidzania

Kidzania nedir?

Edutainment’ sektörünün yıldızı KidZania 1999 yılında Meksika’da kuruldu
 
Teknolojiye bağlı olarak değişen yaşam şartlarının yeni kuşaklar üzerindeki etkisiyle özellikle son 10 yılda ivme kazanan eğlendirirken eğitme (edutainment) sektörünün yıldızı KidZania, ilk kez, Meksikalı girişimci Mr. Xavier Lopez Ancona tarafından Mexico City’nin Santa Fe bölgesinde kuruldu.
 
Simülasyon
 
Gerçek hayatta yetişkinlerin taşıdığı rolleri alıp eğlenerek geleceğe hazırlanıyorlar.
 
KidZania’da gerçek dünya markaları ile işbirliği yapılarak 4-14 yaş arasındaki çocukların gerçek hayatta yetişkinlerin taşıdığı rolleri alarak bu günden geleceğe hazırlanmaları hedefleniyor.
 
Çocuklar KidZania’da yer alan 60’tan fazla birimde, kendi becerilerine ve ilgi alanlarına yanıt verecek farklı düzeylerde 90'dan fazla rol üstlenme faaliyetinden istediklerini seçerler.
 
KidZania’da çocuklar gerçek dünyanın bir simülasyonuyla geleceğe hazırlanırken bol bol eğlenme ve öğrenme olanağı bulur.
 
KidZania’da çocuklara seçtikleri meslekler konusunda bilgi vermek ve park içinde geçirdikleri sürede destek vermek üzere özel eğitim almış Zupervisor’ler (gözlemciler) bulunur.
 
Pedagoglar, çocukların dünyayı anlamaları ve ileride yönetmeye hazırlanmaları açısından KidZania’nın çok özel bir yere sahip olduğunu belirtiyor.
 
Kidzos
 
Yaptıkları iş karşılığında çocuklara KidZania’nın resmi para birimi olan KidZos’la ücret ödeniyor. Dünyanın her yerindeki Kidzania’larda geçerli olan KidZos, ürün ve hizmet satın almak için kullanılıyor. Çocuklar ne kadar fazla çalışırlarsa, o kadar fazla kazanıyor ve o kadar fazla şey yapabiliyorlar.Kazandıkları KidZos'larla KidZania’da aktivite yapabilirken, KidZos’larıyla nasıl tasarruf yapacaklarını öğreniyorlar veya KidZania’nın mağazalarında alışveriş yapabiliyorlar.
 
Deneyim
 
Çocuklar gerçeğin kopyası bir şehirde rol yaparak tüm meslekleri deneyimliyorlar.
 
KidZania Cumhuriyeti’ni ziyaret eden 4-14 yaşları arasındaki çocuklar son derece güvenli bir ortamda yetişkinlerin dünyasındaki meslekleri ve aktiviteleri, gerçek dünyanın kopyası bir şehirde rol yaparak birebir deneyimler.
 
Gerçek marka ve kurumların aktivite birimlerinde rol alıyorlar
 
KidZania çocuklara gerçek marka ve kurumların yarattığı aktivite birimlerinde istedikleri mesleği oynama/deneyimleme olanağı sağlar. Böylece, KidZania’da çocuklar doktorculuğu çocukların boyutlarına göre uyarlanmış, gerçeğin kopyası bir hastanede; pilotluğu gerçeğin kopyası bir uçakta; gazeteciliği gerçeğin kopyası gazetede oynarlar. 

 


5% para iadesi
Facebook ile paylaş   Twitter ile paylaş    Kidzania Şimdi!
Panço
Panço

5% para iadesi
Facebook ile paylaş   Twitter ile paylaş    Panço Şimdi!
Satacak
Satacak

Satacak.com 'dan yapacağınız alışverişlerde nakit para iade oranı 2%'dir. Bol alışverişler.

Satacak indirim kuponu henüz bulunmamaktadır. Ama ilerde olursa bu sayfada görebilirsiniz.


2.5% para iadesi
Facebook ile paylaş   Twitter ile paylaş    Satacak Şimdi!
Sealife
Sealife

İstanbul'da ailenizle vakit geçirebileceğiniz bir yer mi arıyorsunuz? Forum İstanbul'da bulunan ve heyecan verici deniz koleksiyonlarına ev sahipliği yapan İstanbul SEA LIFE Akvaryum'u ziyaret edin. 83 metre uzunluğundaki mükemmel Okyanus Tüneli, 270 derecelik panoramik görünüme sahip Okyanus Odası, 47 adet sergi tankına sahip 21 konulu bölge ve 15.000'den fazla deniz canlısı ile bu akvaryum ailece eğlenmek için mükemmel bir durak! Ama biraz daha yaklaşmak istiyorsanız ıslanmanız gerekecek!


5% para iadesi
Facebook ile paylaş   Twitter ile paylaş    Sealife Şimdi!
Tchibo
Tchibo

Tchibo'nun mevcut para iade teklifi 5%. Tchibo'da biliyorsun, dönmesel olarak 2 haftada bir ürün temaları değişiyor. İşte o kaçan temalar varya hepsi Tchibo'nun sitesinde çok daha ucuza satılıyor. Onun için Fırsatlar sayfasına bakmayı unutma. Zaten Tchibo'nun optimum kaliteyi optimum fiyatla sunduğunu bilmeyen kalmadı.. Bizde SüperCüzdan olarak madem zeki alışveriş kitlesiyiz. E para iadesi almadan alışveriş yapar mıyız?

İyi alışverişler 


5% para iadesi
Facebook ile paylaş   Twitter ile paylaş    Tchibo Şimdi!
YKM.com.tr
YKM.com.tr

YKM, kadın giyim, erkek giyim, çocuk, ayakkabı, kozmetik, spor, aksesuar, çanta, ev elektronik ve hobi hediyelik eşya markalarını barındıran dev bir alışveriş sitesi. YKM indirim kuponu geçerli olan bir site ve düzenli olarak ykm indirim kuponlarını duyuruyoruz. Bu nedenle mutlaka ykm'de alışverişe başlamadan önce 2015 ykm indirim kuponu var mı? yok mu?kontrol etmeyi unutmayın. Ayrıca ykm siparişlerinizde süpercüzdan ile 5% para iadesi biriktirmeniz mümkün. Buna birde YKM indirim kampanyalarını ekleyin. İşte ykm sitesinden alışveriş yapmak için harika bir sebep daha. Mesala yakında yaz tatili bitecek ve 2015-2016 yılı için okullar 7 Eylül'de açılacak. Ama yaz fırsatları, yaz indirimi 70% e kadar iyice artacak, indirim kuponu ile birleşecek ve üstüne ykm para iadesi alacaksın. İndirim fırsatları ancak bu kadar maksimize edilebilir.

YKM güvenilir mi?

Elbette güvenilir YKM. Denedik. Braun blender alışverişi yaptık. Hem zamanında elimize ulaştı. Hemde blender sağlam ulaştı. Aylardır sorunsuz çalışıyor. Zaten halen YKM güvenilir mi değil mi? konusnda şüphelerin varsa YKM'nin güvenli alışveriş garantisine göz atmanı öneririz. 

30 gün içinde YKM ve Boyner mağazalarında iade ve değişim hakkı garantisi veriyor. Bu nedemek iade ve değişim hakkı?

Çok basit ykm'de sipariş verdin ürün eline ulaştı ama ürünü beğenmedin YKM'ye iade etmek istiyorsun yada değişim yapmak istiyorsun. Hiç kargoyla işin yok. Sana en yakın YKM veya Boyner mağazasına gidiyorsun, değişimi veya iadeyi yapıyorlar. Bu kadar basit. Çok basit. 30 gün içinde unutma. 

YKM Ödeme şartları:

Vade farksız 9 taksitle ödeme mümkün

YKM'de hangi kartlar geçerli?

YKM siparişlerinde Maximum karta 9 taksit, Bonus,  Axess,  World, Advantege, AsyaCard ve CardFinans karta vade farksız 6 taksitle ödeyebilir. YKM para iadesi fırsatlarından faydalanabilirsiniz. 

YKM Ücretsiz Kargo var mı?

Evet, ama sadece 150TL ve üzeri ykm siparişlerinde ücretsiz kargo geçerli.

Online öde, mağazadan teslim al

En sevdiğimiz özelliklerden biri bu. Mağaza zinciri olan her alışveriş sitesi bizce YKM'nin bu hizmetini vermeli. Bravo YKM. 

Peki online öde mağazadan teslim al ile alışveriş yaparsam YKM siparişimde para iadesi birikir mi?

Evet, tabiki birikir. Önemli olan süpercüzdan'a giriş yapman ve sana özel para iadesi linkini kullanman.


5% para iadesi
Facebook ile paylaş   Twitter ile paylaş    YKM.com.tr Şimdi!
Zeyland
Zeyland

Zeyland (çocuk giyim, bebek giyim ve yeni doğan giyim alışveriş sitesi) siparişlerinizde 5.0% para iade süpercüzdan ile biriktirin.


5% para iadesi
Facebook ile paylaş   Twitter ile paylaş    Zeyland Şimdi!
Hobium
Hobium

Hobium hobi malzemeleri kategorisinde bir alışveriş sitesi. Bu siteden alışveriş yaparken 3% para iade süpercüzdan'ınızda birikir. Bunun için tek yapmanız gereken giriş yapmak ve yönlenmek.


3% para iadesi
Facebook ile paylaş   Twitter ile paylaş    Hobium Şimdi!


SüperCüzdan, internet alışverişi için sadık kitlesi olan bir indirim kuponu ve para iadesi sitesidir. SüperCüzdan hesabı oluşturduktan sonra ilgilendiğiniz mağazaya gidin ve alışverişinizi yapın. SüperCüzdan size her alışveriş için para iadesi öder. Sadece indirim kuponu ve para iadesi değil aynı zamanda internet alışveriş sitelerinin kargo bedava kodu, hediye çeki gibi bir çok promosyonu kitlesine iletir.

Hayır, hiçbir aşamada SüperCüzdan kredi kartı istemez.
Hayır, takip etmiyoruz. SüperCüzdan, sepet tutarınızı veya alışveriş yapıp yapmadığınız aslında bilmiyor. Anlaşmalı olduğumuz alışveriş siteleri sizin bizden yönlendiğinizi biliyor. Alışveriş yapmanız halinde anlaşmalı site bu alışverişi bize geri bildiriyor. Bizde para iadenizi size ödüyoruz.
Evet, bu sistem "cashback" olarak bilinir. Eğer google'da "cashback sites" araması yaparsanız birçok örneğe rastlayabilirsiniz. Amerika ve İngiltere'de internet tüketicilerinin son derece yaygın olarak yıllardır kullandığı bir sadakat sistemidir.
Çok basit, diğer alışveriş siteleri ile rekabet halinde olması kendilerine sadık kolay hedeflenebilir bir kitleye ulaşma baskısı yaratıyor. Senin gibi binlerce kullanıcıyı müşteri yapmaya çalışmaktansa elde ki kitleyi alışverişe ikna etmeye çalışmak daha ekonomik olduğu biliniyor. Üstelik Süpercüzdan'da diğer alışveriş sitelerinin teklifleri olduğu için sen kaybedilmemesi gereken bir hedef oluyorsun.