Kadin Giyim

Türe göre:       Sonuçlar:       para iadesi veren tüm siteler para iadesi veren siteler
     14 alışveriş sitesinden 1 - 14 kadar gösteriliyor.
Çantacolor
Çantacolor

Çantacolor (çanta cüzdan satış sitesi) 'dan siparişlerinizde süpercüzdan ile 3% para iade kazanın.

Bol indirimli bol para iadeli çanta alın kazanan siz olun


3% para iadesi
Facebook ile paylaş   Twitter ile paylaş    Çantacolor Şimdi!
Altinyildizclassics.com
Altinyildizclassics.com

AltınYıldız Classics Hakkında

Altınyıldız Classics;
 
İsminde taşıdığı iki ana değerle tüketicisi ile buluşan bir markadır. İlki, üst düzey kumaş kalitesi ve tasarımdaki üstünlüğüyle Altınyıldız markasının köklü geçmişi, ikincisi ise, bu geçmiş üzerine üst düzey işçilikle daima güncelliğini koruyarak inşa edilen Classics şıklığıdır.
Klasikleşmek, ancak her zaman geçerli olan bir çizgi ile hareket etmeyi gerektirir. Altınyıldız Classics, her gün, her evre ve her beden için geliştirdiği koleksiyonlarıyla, günümüz erkek giyim anlayışına modern bir dokunuş demektir. Altınyıldız Classics Takım elbiseden, gömlek ve aksesuarlara kadar ürettiği her ürün ile Türkiye’nin şıklığını, moderniteyi ve değeri ifade eder.
 
Altınyıldız Mensucat;
 
     Bir Boyner Holding kuruluşu olan Altınyıldız Mensucat ve Konfeksiyon Fabrikaları A.Ş. 1952 yılında faaliyete geçti. Türk kumaşını dünyaya tanınan marka olma hedefiyle, ilk ihracatını 1956 yılında gerçekleştirdi. Giderek büyümesinin doğal bir sonucu olarak, 1976 yılında tüm birimleri ile Yeni Bosna’da 120.000 m2’lik alana kurulu, bugünkü üretim tesislerine taşındı. İplik, kumaş (dokuma, boya, apre) ve hazır giyim ünitelerini bünyesinde barındıran ve 82.903m2’lik kapalı alanda faaliyet gösteren Altınyıldız fabrikası, Dünyanın yünlü kumaş üretimindeki en büyük beş entegre tesisinden biri… 1991 yılında halka açılan Altınyıldız, 1992 yılında Türkiye’de ISO 9001 Kalite Belgesi’ni almaya hak kazanan ilk tekstil kuruluşu oldu.
 
Ayrıca sektörün gelişmesindeki katkılarından dolayı 1996 yılında Australian Super Fine Wool Growers Association kuruluşuna kabul edilen ilk Türk firmasıydı. 1995 yılında hazır giyim alanında hizmet vermeye başlayan Altınyıldız, 1997 yılında ilk Altınyıldız markalı erkek koleksiyonunu müşterilerinin beğenisine sundu. Eylül 1999’da kadın koleksiyonunu da hayata geçirerek NetWork ile yepyeni bir marka yarattı.
 
Bir yıl sonra, Kasım 2000’de genç ve dinamik giyim tarzını benimseyen müşterilere yönelik Fabrika Altınyıldız markası ile hazır giyim sektörüne bir kez daha damgasını vurdu. Bugün, yıllık 9.500.000 metre kumaş üretim kapasitesiyle iç pazarın %45’lik payını elinde tutan Altınyıldız, 1.982 çalışanı ve 175 milyon doları aşan yıllık cirosu ile dünyanın önde gelen yünlü sanayi firmaları arasında yer alıyor.
 
Altınyıldız Tekstil, NetWork, Fabrika Altınyıldız ve 2007’de piyasaya sunulan Que markaları ile modadaki farklı eğilimlere ve farklı yaşam tarzlarına geniş bir koleksiyon yelpazesi ile cevap veriyor.

5% para iadesi
Facebook ile paylaş   Twitter ile paylaş    Altinyildizclassics.com Şimdi!
Ayakkabidunyasi.com.tr
Ayakkabidunyasi.com.tr

Ayakkabı Dünyası Hakkında

Vizyonumuz;‘Alışveriş deneyimi, fiyatı ve kalitesi ile değer yaratan, günün modası dendiğinde ilk akla gelen, en güvenilir lider ayakkabı perakendecisi olmak.’ 
Şirket Değerlerimiz;
Yenilikçi
Adil
Pozitif
Müşteri Odaklı
Tutkulu
 
Çalışma Prensiplerimiz;
Kararları bireysel çıkarlarımızı gözetmeksizin birbirimizi ikna ederek alırız,
Gelişim ve değişimin teşvik edildiği, uygar ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak için emek harcarız,
Kurduğumuz tüm ilişkileri etik ve ahlaki değerler çerçevesinde yürütürüz,
Maliyet bilinci ile hareket eder, kar odaklı yaklaşırız,
Rekabetçi ruhumuzdan ödün vermeyiz,
Hızlı hareket ederken esnekliğimizi de işe dahil ederiz,
Yeniliğe değer verir, teşvik ederiz,

4% para iadesi
Facebook ile paylaş   Twitter ile paylaş    Ayakkabidunyasi.com.tr Şimdi!
Gant
Gant

Gant alışverişlerinizi süpercüzdan ile yapın 5,00% para iade biriktirin.


5% para iadesi
Facebook ile paylaş   Twitter ile paylaş    Gant Şimdi!
Karaca Giyim
Karaca Giyim

Karaca alışverişlerinizde 12,00% para iade SüperCüzdan ile birikir.


12% para iadesi
Facebook ile paylaş   Twitter ile paylaş    Karaca Giyim Şimdi!
Lacoste.com.tr
Lacoste.com.tr

Lacoste hakkında

Farklı sektörlerdeki başarısını perakende alanında da sürdürmek isteyen Eren grubu, 1990 yılında dünyaca ünlü Fransız Devanlay Grubu ortaklığı ile Devanlay - Eren Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş'yi kurmuştur.
 
Şirket, Lacoste ürünlerinin lisanslı üretimini yaparken, aynı yıl kurulan Er-De Pazarlama A.Ş. ise bu ürünlerin dağıtımını yapmaya başlamıştır.
 
Eren perakendenin temellerinin atılmasını sağlayan bu işbirliği, aynı zamanda sektörde de yeni bir dönemin başlangıcı olarak kabul edilmektedir.
 
Eren Perakende, 2000 yılında popüler saat markası Swatch ile distribütörlük anlaşması imzalayarak perakendecilik alanındaki ilerleyişini sürdürmüştür.
2005 yılında markalarına dünya moda devi Burberry'yi de ekleyen Eren, 2012 yıllında G-Star Raw ve Gant'in distribütörlük haklarını da alarak dünya markalarıyla birlikteliğine devam etmiştir.
 
Yine 2012 yılında önemli bir kararla çok markalı ayakkabı zinciri olan Superstep konseptini hayata geçiren Eren Perakende, tüketicilere bir çok dünya markasına aynı çatı altında ulaşma kolaylığını sunmuştur.
 
2013 yılında ünlü Amerikan markası Nautica ile anlaşan Eren, bugün markanın Rusya, Ukrayna ve CIS ülkelerindeki operasyonunu da yürütmektedir.
 
Ayrıca Eren Perakende bünyesindeki markaların seri sonu ürünlerinin bulunduğu Occasion olarak adlandırılan outlet konseptli mağazaları da bulunmaktadır.
 
Bugün, 23 yıllık tecrübesi, 300'e yakın mağazası ve 20 ülkede 500'ün üzerinde satış noktasıyla Eren Perakende; sektördeki yatırımlarına ve kararlı ilerleyişine devam etmektedir.
 
Satışlardan komisyon kazanabileceğiniz bir kampanyadır. Cookie süresi 30 gündür.
 
Manuel olarak deeplink yapan kullanıcıların aşağıdaki parametreleri eklemeleri gerekmektedir, bu şekilde kullanmayan kullanıcılara ödeme yapılmayacaktır.

5% para iadesi
Facebook ile paylaş   Twitter ile paylaş    Lacoste.com.tr Şimdi!
Mavi Jeans
Mavi Jeans

Mavi jeans alışverişlerinde süpercüzdan ile 5,00% para iade birikir.


4% para iadesi
Facebook ile paylaş   Twitter ile paylaş    Mavi Jeans Şimdi!
Superstep
Superstep

Superstep'ten yapacağınız alışverişlerde süpercüzdan ile 4,00% para iade birikir.


5% para iadesi
Facebook ile paylaş   Twitter ile paylaş    Superstep Şimdi!
Takatuka
Takatuka

Takatuka (online ayakkabı sitesi) 'dan yapacağınız alışverişlerde Süpercüzdan'dan 5% para iade biriktirebilirsiniz. Takatuka kadın erkek ve çocuk ayakkabıları bulabilirsiniz. Fiyatlar fevkalade uygun

İndirim bol para iadesi bol alışverişler olsun!


5% para iadesi
Facebook ile paylaş   Twitter ile paylaş    Takatuka Şimdi!
Yalı Spor
Yalı Spor

Yalıspor.com.tr hakkında

"Yalı Spor, 1989 yılında merkez Karşıyaka olmak üzere İzmir’de kuruldu. İzmir’in Karşıyaka semtindeki Yalı caddesinde ilk mağazasını açtığında bu büyüme serüveni başlamış oldu.

 
Kurulduğu yıldan bu yana Türkiye’nin birçok yerinde açmış olduğu mağazalarla büyüyen ve genişleyen Yalı Spor, aynı zamanda birbirinden kaliteli markalarla iş ortaklığını sürdürerek hedef çıtasını da her geçen gün yükseltiyor.
 
Şu an İzmir başta olmak üzere Aydın, Afyon, Nevşehir, Tekirdağ, Manisa, Denizli, Muğla, Eskişehir, Kütahya, Uşak, Bodrum, Fethiye, Marmaris ve Kuşadası’nın yanı sıra İstanbul’da da mağazaları bulunan Yalı Spor her geçen gün mağazalar zincirine bir yenisini ekleyerek büyümeye devam ediyor.
 
Spor perakendeciliğinde mağazalarında gerçekleştirdiği  birebir hizmetin yanı sıra internet üzerinden satışla da, dünya markalarını tüm Türkiye’nin ayağına getiren Yalı Spor, sürekli büyümeyi ve gelişmeyi ana ilkesi benimseyerek Nike, adidas, Puma, Reebok, New Balance, Converse, Sperry, Levi’s, Skechers, Onitsuka Tiger, Lacoste, Tommy Hilfiger, Vans, Superga, Asics, FILA , The North Face , Salomon , New Era ve Merrell  gibi dünyadaki lider spor giyim markalarını aynı çatı altında toplamayı başardı .
 
Yalı Spor, 2000’li yıllarla birlikte ciddi bir büyüme hamlesi gerçekleştirdi. Günümüzde 50’yi aşan mağazasıyla varlığını sürdüren Yalı Spor,  temsil ettiği kaliteyi ve güveni artık sadece İzmir’de değil, tüm Türkiye’de sağlıyor.
 

E-ticaret üzerinden gerçekleştirdiği kaliteli ve çabuk hizmet anlayışıyla da adından söz ettirmeyi başaran Yalı Spor,  yılda yaklaşık 8 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmektedir. Köklü bir aile haline gelen Yalı Spor’un başarısının arkasında, sayıları 800’yi aşan özverili çalışanı ile müşteri memnuniyetini ve sürekli değişim ile hedefleyen yönetim kadrosu bulunmaktadır. "


2% para iadesi
Facebook ile paylaş   Twitter ile paylaş    Yalı Spor Şimdi!
Diesre
Diesre

2.5% para iadesi
Facebook ile paylaş   Twitter ile paylaş    Diesre Şimdi!
Elifsimal
Elifsimal

ElifŞimal hakkında

"Dört yaşındaki ElifŞimal adına ortak en önemli felsefeleri, markalarını hergün bir adım öteye taşımak. Kendi atölye ve showroomlarının yanı sıra İstanbul içi ve dışında satış noktaları, dönemsel olarak yurtdışında satışları var. Günümüzün popüler online satış siteleri sayesinde daha da geniş kitlelere ulaşabiliyorlar. Sabit hazır giyim koleksiyonlarının yanı sıra, koleksiyon dışı ürünler atölyelerinde sürekli olarak üretim halinde. Bunların yanı sıra kıyafetleri tamamlayacak aksesuar tasarımları da mevcut. ElifŞimal markası tek parçayla akıllarda kalmak isteyen bayanların tercihi. Daha fazlası için koleksiyona göz atmayı unutmayın..."


10% para iadesi
Facebook ile paylaş   Twitter ile paylaş    Elifsimal Şimdi!
Fulyan
Fulyan

Fulyan hakkında

"Fulyan bayanlara özel bir alışveriş platformudur.Tesettür giyim sektöründeki büyük markaları bir araya toplayarak bu giyim tarzını benimsemiş her yaştaki bayanlara hitap etmektedir. Tesettür giyim sektöründeki Kayra, Armine, Tuğba Venn, Puane, Muslima Wear, Nihan, Selam, 7 İklim, Doque, 3 Damla, Avenna, Al Marwah, HLD triko, Haşema, Aker gibi seçkin markaların modellerini online olarak satışa sunmaktadır. Günlük kullanımda, özel günlerde, mezuniyet gecelerinde ve ev içi ve ev dışı giyibilecek yazlık, kışlık ve mevsimlik ürünlerin yeni sezon ve outlet ürünleri burada bulabileceksiniz. Çoğunlukla Tesettür giyime hitap eden pardesü, kap, manto, kaban, tunik, gömlek, pantolon, tesettür elbise, ferace, Tulum, mont, bluz, etek, eşarp, şal, bone, haşema, tesettür mayo, abiye giyim, çanta, cüzdan, iç giyim, türban, tesettür abiye, tesettür butik gibi ürünlerin en yeni modellerini en uygun fiyata online olarak satın alabileceğiniz bir tesettür giyim sitesindesiniz."


5% para iadesi
Facebook ile paylaş   Twitter ile paylaş    Fulyan Şimdi!
Sneakscloud.com
Sneakscloud.com

Sneakscloud.com hakkında

" Kuralları unut, çek bi’ sneakers!.

 
100 yılı aşkın süredir sokak modasının vazgeçilmezi olan sneakerlar, dünyaca ünlü markalarla Sneaks Cloud’da buluştu!
 
Türkiye’nin lider spor mağazalar zinciri Yalı Spor’un yeni markası Sneaks Cloud’da adidas, Nike, Puma, LeCoq Sportif, Converse gibi spor markalarının hiçbir yerde bulamayacağın spor ayakkabılarıyla rahatlığı keşfet, geri dönmek istemeyeceksin!
 

Hadi! Kendi modanı yaratmak için daha neyi bekliyorsun?  "


2% para iadesi
Facebook ile paylaş   Twitter ile paylaş    Sneakscloud.com Şimdi!


SüperCüzdan, internet alışverişi için sadık kitlesi olan bir indirim kuponu ve para iadesi sitesidir. SüperCüzdan hesabı oluşturduktan sonra ilgilendiğiniz mağazaya gidin ve alışverişinizi yapın. SüperCüzdan size her alışveriş için para iadesi öder. Sadece indirim kuponu ve para iadesi değil aynı zamanda internet alışveriş sitelerinin kargo bedava kodu, hediye çeki gibi bir çok promosyonu kitlesine iletir.

Hayır, hiçbir aşamada SüperCüzdan kredi kartı istemez.
Hayır, takip etmiyoruz. SüperCüzdan, sepet tutarınızı veya alışveriş yapıp yapmadığınız aslında bilmiyor. Anlaşmalı olduğumuz alışveriş siteleri sizin bizden yönlendiğinizi biliyor. Alışveriş yapmanız halinde anlaşmalı site bu alışverişi bize geri bildiriyor. Bizde para iadenizi size ödüyoruz.
Evet, bu sistem "cashback" olarak bilinir. Eğer google'da "cashback sites" araması yaparsanız birçok örneğe rastlayabilirsiniz. Amerika ve İngiltere'de internet tüketicilerinin son derece yaygın olarak yıllardır kullandığı bir sadakat sistemidir.
Çok basit, diğer alışveriş siteleri ile rekabet halinde olması kendilerine sadık kolay hedeflenebilir bir kitleye ulaşma baskısı yaratıyor. Senin gibi binlerce kullanıcıyı müşteri yapmaya çalışmaktansa elde ki kitleyi alışverişe ikna etmeye çalışmak daha ekonomik olduğu biliniyor. Üstelik Süpercüzdan'da diğer alışveriş sitelerinin teklifleri olduğu için sen kaybedilmemesi gereken bir hedef oluyorsun.