Market Sipariş

Türe göre:       Sonuçlar:       para iadesi veren tüm siteler para iadesi veren siteler
     5 alışveriş sitesinden 1 - 5 kadar gösteriliyor.
Carrefour
Carrefour

Carrefour kampanyası açıktır. Para iade oranı 3%'dir Market alışverişlerinde yaşlılarımıza hem paket taşıtmayın hemde harcarken 3% cebinizde kalsın. 

İyi alışverişler dileriz.


3% para iadesi
Facebook ile paylaş   Twitter ile paylaş    Carrefour Şimdi!
Hasanbey
Hasanbey

Hasanbey Çiftliği'nden taze taze, doğal sebze, meyve, katkısız reçel, salça, turşu sipariş ederken SüperCüzdan ile 4,00% para iade biriktirin.


4% para iadesi
Facebook ile paylaş   Twitter ile paylaş    Hasanbey Şimdi!
Markamama
Markamama

Kedi köpek evcil hayvan mamaları sitesi markamama 'dan yapacağınız alışverişlerde indirimi 2% para iade olarak biriktirin. 


2% para iadesi
Facebook ile paylaş   Twitter ile paylaş    Markamama Şimdi!
Olsadayesek
Olsadayesek

Yöresel lezzetler sipariş edebileceğiniz harika bir süte Olsadayesek. SüperCüzdan ise olsadayesek alışverişlerinizde indirimi 6% para iade olarak yapıyor.


6% para iadesi
Facebook ile paylaş   Twitter ile paylaş    Olsadayesek Şimdi!
Banvit
Banvit

Banvit tavuk eti alışverişlerine 3% para iade SüperCüzdan'dan Afiyet olsun

Banvit indirim kuponu var.


4% para iadesi
Facebook ile paylaş   Twitter ile paylaş    Banvit Şimdi!


SüperCüzdan, internet alışverişi için sadık kitlesi olan bir indirim kuponu ve para iadesi sitesidir. SüperCüzdan hesabı oluşturduktan sonra ilgilendiğiniz mağazaya gidin ve alışverişinizi yapın. SüperCüzdan size her alışveriş için para iadesi öder. Sadece indirim kuponu ve para iadesi değil aynı zamanda internet alışveriş sitelerinin kargo bedava kodu, hediye çeki gibi bir çok promosyonu kitlesine iletir.

Hayır, hiçbir aşamada SüperCüzdan kredi kartı istemez.
Hayır, takip etmiyoruz. SüperCüzdan, sepet tutarınızı veya alışveriş yapıp yapmadığınız aslında bilmiyor. Anlaşmalı olduğumuz alışveriş siteleri sizin bizden yönlendiğinizi biliyor. Alışveriş yapmanız halinde anlaşmalı site bu alışverişi bize geri bildiriyor. Bizde para iadenizi size ödüyoruz.
Evet, bu sistem "cashback" olarak bilinir. Eğer google'da "cashback sites" araması yaparsanız birçok örneğe rastlayabilirsiniz. Amerika ve İngiltere'de internet tüketicilerinin son derece yaygın olarak yıllardır kullandığı bir sadakat sistemidir.
Çok basit, diğer alışveriş siteleri ile rekabet halinde olması kendilerine sadık kolay hedeflenebilir bir kitleye ulaşma baskısı yaratıyor. Senin gibi binlerce kullanıcıyı müşteri yapmaya çalışmaktansa elde ki kitleyi alışverişe ikna etmeye çalışmak daha ekonomik olduğu biliniyor. Üstelik Süpercüzdan'da diğer alışveriş sitelerinin teklifleri olduğu için sen kaybedilmemesi gereken bir hedef oluyorsun.