Ucak Bileti

Türe göre:       Sonuçlar:       para iadesi veren tüm siteler para iadesi veren siteler
     12 alışveriş sitesinden 1 - 12 kadar gösteriliyor.
Site Adı SüperCüzdan para iadesi İndirim Kuponları Alışveriş sitesini ziyaret et
Bavul.com tl.7,00 --- Sadece mağazaya git
Booking.com 20% --- Sadece mağazaya git
ClickBus 2% --- Sadece mağazaya git
edreams tl.15,00 --- Sadece mağazaya git
Geziko tl.10,00 --- Sadece mağazaya git
Gezinomi 3% --- Sadece mağazaya git
Otelz 3% --- Sadece mağazaya git
Sunexpress 1.25% --- Sadece mağazaya git
Tatil.com 5% 2 Sadece mağazaya git
Tatilsepeti 2.5% --- Sadece mağazaya git
Turna.com tl.5,00 --- Sadece mağazaya git
Uçakbileti.com Yurtiçi tl.5,00 --- Sadece mağazaya git


SüperCüzdan, internet alışverişi için sadık kitlesi olan bir indirim kuponu ve para iadesi sitesidir. SüperCüzdan hesabı oluşturduktan sonra ilgilendiğiniz mağazaya gidin ve alışverişinizi yapın. SüperCüzdan size her alışveriş için para iadesi öder. Sadece indirim kuponu ve para iadesi değil aynı zamanda internet alışveriş sitelerinin kargo bedava kodu, hediye çeki gibi bir çok promosyonu kitlesine iletir.

Hayır, hiçbir aşamada SüperCüzdan kredi kartı istemez.
Hayır, takip etmiyoruz. SüperCüzdan, sepet tutarınızı veya alışveriş yapıp yapmadığınız aslında bilmiyor. Anlaşmalı olduğumuz alışveriş siteleri sizin bizden yönlendiğinizi biliyor. Alışveriş yapmanız halinde anlaşmalı site bu alışverişi bize geri bildiriyor. Bizde para iadenizi size ödüyoruz.
Evet, bu sistem "cashback" olarak bilinir. Eğer google'da "cashback sites" araması yaparsanız birçok örneğe rastlayabilirsiniz. Amerika ve İngiltere'de internet tüketicilerinin son derece yaygın olarak yıllardır kullandığı bir sadakat sistemidir.
Çok basit, diğer alışveriş siteleri ile rekabet halinde olması kendilerine sadık kolay hedeflenebilir bir kitleye ulaşma baskısı yaratıyor. Senin gibi binlerce kullanıcıyı müşteri yapmaya çalışmaktansa elde ki kitleyi alışverişe ikna etmeye çalışmak daha ekonomik olduğu biliniyor. Üstelik Süpercüzdan'da diğer alışveriş sitelerinin teklifleri olduğu için sen kaybedilmemesi gereken bir hedef oluyorsun.