Boyner indirim kodu durumu

Boyner ve markalar hakkında

Adidas Asymmetry Barbie Beymen Studio Boyner Evde Clinique Columbia Converse Cotton Bar

Çift Geyik Karaca Dockers Estêe Lauder Fabrika İpekyol Jack & Jones Lancome Levi's Limon Company

Mavi Max Factor New Balance Nike Nine West Network Paşabahçe Puma Reebok Tommy Hilfiger 

Toni & Guy Twist U.S.Polo Vakko Vero Moda

Neden Boyner tercih etmelisiniz?

Boyner farklılaştıran özellikler

İade Hakkı
30 Gün İçinde
Ücretsiz Kargo
150 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde
Taksitli Ödeme
Vade Farksız Taksitli Ödeme
Değişim ve İade Özgürlüğü
Tüm Boyner Mağazaları'nda
Tıkla & Gel
Online Öde, Mağazadan Teslim Al

Her para iadesi
= 100 x1 kat Mangır
kazandırır!

Biriken Mangırların ile
ödül ve hediyeler kazanırsın.

Boyner bedava kargo durumu

Boyner hediye çeki durumu

Boyner indirim stratejileri

Boyner'de büyük Kış İndirimi başladı. 70%'e varan indirimli ürünleri satın alabilir. Aynı zamanda otomatik indirim kuponlarında da istifade edebilirsiniz. 3 adet indirim kuponu mevcut. 15TL 25 TL ve 50 Tl'lik indirim kuponları bunlar.  

15 liralık indirim kuponu 125tl ile 249 liralık Boyne alışverişlerinde geçerli oluyor. Herhangi bir kod girmenize gerek olmuyor.

25 liralık indirim kuponu ise 250tl ve 499 tl aralığında ki Boyner alışverişlerinde geçerli oluyor. Bu indirim kuponu da herhangi bir kod girmenizi gerektirmiyor.

50 liralık indirim kuponu ise 500 tl ve üzeri Boyner alışverişlerinde geçerli ve bu kupon içinde koda gerek olmuyor.

Tüm bu indirim kuponları 70%e varan indirim ve para iadesine engel değil. Kuponlar 14 Ocak 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Yeni Boyner kampanyaları güncelleniyor!

Boyner indirim kuponları
SüperCüzdan, internet alışverişi için sadık kitlesi olan bir indirim kuponu ve para iadesi sitesidir. SüperCüzdan hesabı oluşturduktan sonra ilgilendiğiniz mağazaya gidin ve alışverişinizi yapın. SüperCüzdan size her alışveriş için para iadesi öder. Sadece indirim kuponu ve para iadesi değil aynı zamanda internet alışveriş sitelerinin kargo bedava kodu, hediye çeki gibi bir çok promosyonu kitlesine iletir.

Hayır, hiçbir aşamada SüperCüzdan kredi kartı istemez.
Hayır, takip etmiyoruz. SüperCüzdan, sepet tutarınızı veya alışveriş yapıp yapmadığınız aslında bilmiyor. Anlaşmalı olduğumuz alışveriş siteleri sizin bizden yönlendiğinizi biliyor. Alışveriş yapmanız halinde anlaşmalı site bu alışverişi bize geri bildiriyor. Bizde para iadenizi size ödüyoruz.
Evet, bu sistem "cashback" olarak bilinir. Eğer google'da "cashback sites" araması yaparsanız birçok örneğe rastlayabilirsiniz. Amerika ve İngiltere'de internet tüketicilerinin son derece yaygın olarak yıllardır kullandığı bir sadakat sistemidir.
Çok basit, diğer alışveriş siteleri ile rekabet halinde olması kendilerine sadık kolay hedeflenebilir bir kitleye ulaşma baskısı yaratıyor. Senin gibi binlerce kullanıcıyı müşteri yapmaya çalışmaktansa elde ki kitleyi alışverişe ikna etmeye çalışmak daha ekonomik olduğu biliniyor. Üstelik Süpercüzdan'da diğer alışveriş sitelerinin teklifleri olduğu için sen kaybedilmemesi gereken bir hedef oluyorsun.