Lidyana indirim kodu durumu

Lidyana ve markalar hakkında

Lidyana, takı ve aksesuarın yanında, ünlü marka ve tasarımcılara ait giyim, saat, gözlük, parfüm, kozmetik, çanta ve iç giyim ürünlerini bir arada bulabileceğiniz bir moda sitesi. 

Lidyana Güvenli alışveriş, alternatif ödeme seçenekleri, ücretsiz ürün iade, uluslararası gönderim, 150 TL ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo hizmetleri veriyor.

Peki Lidyana sitesinden nasıl maksimum faydalanabiliriz?

  1. Lidyana siparişleri için SüperCüzdan ile 7% para iadesi kazanırsın.
  2. Mevcut kampanya email bültenlerine abone olan kullanıcılara 20TL indirim veriyor.
  3. İndirimliler ve Outlet sayfasına mutlaka göz atın.

Öne çıkan reyonları: Takı, Giyim, Saat, Kozmetik, Ayakkabı,  Çanta, Güneş Gözlüğü, Aksesuar, Teknoloji, Ev ve Yaşam, Kadın Aksesuarları, Erkek Aksesuarları, Hediye, Kız Arkadaşa Hediye, Erkek Arkadaşa Hediye, Sevgililer Günü, Anneler Günü Hediyeleri, Yılbaşı Hediyeleri

Neden Lidyana tercih etmelisiniz?

Lidyana farklılaştıran özellikler

Her para iadesi
= 100 kat Mangır
kazandırır!

Biriken Mangırların ile
ödül ve hediyeler kazanırsın.

Lidyana bedava kargo durumu

Lidyana hediye çeki durumu

Lidyana indirim stratejileri

Yeni Lidyana kampanyaları güncelleniyor!

Lidyana indirim kuponları
SüperCüzdan, internet alışverişi için sadık kitlesi olan bir indirim kuponu ve para iadesi sitesidir. SüperCüzdan hesabı oluşturduktan sonra ilgilendiğiniz mağazaya gidin ve alışverişinizi yapın. SüperCüzdan size her alışveriş için para iadesi öder. Sadece indirim kuponu ve para iadesi değil aynı zamanda internet alışveriş sitelerinin kargo bedava kodu, hediye çeki gibi bir çok promosyonu kitlesine iletir.

Hayır, hiçbir aşamada SüperCüzdan kredi kartı istemez.
Hayır, takip etmiyoruz. SüperCüzdan, sepet tutarınızı veya alışveriş yapıp yapmadığınız aslında bilmiyor. Anlaşmalı olduğumuz alışveriş siteleri sizin bizden yönlendiğinizi biliyor. Alışveriş yapmanız halinde anlaşmalı site bu alışverişi bize geri bildiriyor. Bizde para iadenizi size ödüyoruz.
Evet, bu sistem "cashback" olarak bilinir. Eğer google'da "cashback sites" araması yaparsanız birçok örneğe rastlayabilirsiniz. Amerika ve İngiltere'de internet tüketicilerinin son derece yaygın olarak yıllardır kullandığı bir sadakat sistemidir.
Çok basit, diğer alışveriş siteleri ile rekabet halinde olması kendilerine sadık kolay hedeflenebilir bir kitleye ulaşma baskısı yaratıyor. Senin gibi binlerce kullanıcıyı müşteri yapmaya çalışmaktansa elde ki kitleyi alışverişe ikna etmeye çalışmak daha ekonomik olduğu biliniyor. Üstelik Süpercüzdan'da diğer alışveriş sitelerinin teklifleri olduğu için sen kaybedilmemesi gereken bir hedef oluyorsun.