Alışverişin liderikim olacak?..

Sadece para iadesi kazanmak değil aynı zamanda diğer alışveriş yapan üyelerle alışveriş liderliği için yarış. Hem para iadesi kazan, hem hediyeler!Alışverişin liderleri ne kazanacak?


Birinciye:
Autocsi Pratik Acil Durum Kar Paleti veya TP-Link PB50 1000mAh Powerbank veya 100 Carrefour Alışveriş Çeki
İkinciye:
50TL değerinde iTunes veya Google Play Hediye Kartı veya 50 Carrefour Alışveriş Çeki
Üçüncüye:
25TL değerinde iTunes veya Google Play Hediye Kartı veya 20 Carrefour Alışveriş Çeki

Yarışma ismi (nick) al


...


1 = 100 Mangır

Artık SüperCüzdan ile kazandığın her 1 para iadesi aynı zamanda 100 Mangır toplaman anlamına geliyor. Mangır, Süper Şampiyonanın puan birimi. En fazla Mangır toplayan yarışmacı SüperCüzdan'ın şampiyonu seçilir.

Yarışma ismi (nick) al

Liderlik tablosu

Liderlik tablosu sayesinde diğer rakip yarışmacıların puanını görebilecek ve liderliği yakalamak için strateji oluşturabileceksin!

Liderlik tablosu heyecana heyecan katıyor!

Yarışma ismi (nick) al

Ödüllü yarışma

Birbirinden farklı ödül seçenekleri ile ödülleri çeşitlendirdik. Katılım arttıkça ödüllerin sayısı ve değeride artacak.

Amacımız sadece para iadesi kazandırmak değil, daha fazla kullanıcımızı ödüllendirmek!

Giriş yap ve yarışmacı ismini al

Kimler katılabilir?

SüperCüzdan üyesi olan herkes katılabilir. Katılmak için yarışma ismi almanız yeterlidir.

Yarışma kuralları neler?

Sadece SüperCüzdan üyeleri yarışabilir. Yarışma adayları yarışma ismi almalıdır. Yarışma isimleri rumuz gibi olmalıdır. Kullanıcının ad soyad veya iletişim bilgilerini (örneğin email adresini) temsil edemez. Yarışma ismi bir başka yarışmacının ismi ile veya "SüperCüzdan" ile aynı olamaz. Yarışmada ödül kazananlar en yüksek puana ulaşan kullanıcılar arasından seçilir. Kazananlar email ile kazanan kullanıcılara duyurulur. Ayrıca kazananlar listesi sitede kullanıcı ismi ile ilan edilir. Puanlama kazanılan her 1 lira para iadesinin 100 puana eşit olması oranıyla hesaplanır. Turizm Otel Uçak Araç gibi rezervasyona dayalı yarışma süresinin dışında satış işleminin iptali ile suistimal edilebilecek hizmet kategorileri yarışmaya dahil değildir. Satış iptali ve ürün iadesi olarak yarışmayı aşabilecek işlemler kazanılmış puan olarak yansımaz. Yarışma sonucunda kazanan belirlenmesine rağmen kazandığı puanların doğrulanması bakımından 45 gün süreyle kilitlenir. Bu süre zarfında satış işleminin iptali gerçekleşirse o satışa bağlı puanlar düşülür. Eğer düşülen puanlar sıralamayı etkiliyorsa son duruma göre kazananlar listesi tekrar düzenlenir ve değişim yarışmacılara duyurulur.

Puanlama nasıl yapılıyor?

Kazanılan her 1 para iade = 100 Mangır

Ödüle kimler hak kazanır?

En yüksek puan toplayan SüperCüzdan'lı yarışmacılar.


Şampiyon olan 1 kişiye Acil Durum Kar Paleti veya TP-Link 10000mAh Power Bank veya 100 Carrefour Alışveriş Çeki

22 Ocak - 21 Şubat tarihleri arasında En Yüksek Puan Toplayan Kullanıcıya Autocsi Pratik Acil Durum Kar Paleti (10 adet palet)+ Eldiven Hediyeli veya TP-Link PB50 10000mAh Power Bank veya 100 Carrefour alışveriş çeki hediye edilecektir. Bu tarih aralığının dışında kalan tarihlerde toplanan puanlar puanlamaya dahil edilmeyecektir. Yarışmada kazanan kullanıcı hediyesini bu iki hediye arasından kendisi seçecektir. Yarışmaya seyahat uçak otel araç kiralama gibi rezervasyon sürelerinin esnek ve iptal edilebilir olduğu satış işlemleri dahil değildir. Ürün satış iptal süresi 1 ayı geçen hiçbir işlemin puanı yarışmaya eklenmez.

Alışverişin lideri kim?Yarışmanın ikincisi olan 1 kişiye 50TL değerinde iTunes veya Google Play Hediye Kartı veya 50 Carrefour Alışveriş Çeki

22 Ocak - 21 Şubat tarihleri arasında en yüksek puanları toplayarak 2. sırada yarışmayı tamamlayan kullanıcıya 50TL değerinde iTunes veya Google Play Hediye Kartı veya 50 Carrefour alışveriş çeki hediye edilecektir. Bu tarih aralığının dışında kalan tarihlerde toplanan puanlar puanlamaya dahil edilmeyecektir. Yarışmada kazanan kullanıcı hediyesini bu iki hediye arasından kendisi seçecektir. Yarışmaya seyahat uçak otel araç kiralama gibi rezervasyon sürelerinin esnek ve iptal edilebilir olduğu satış işlemleri dahil değildir. Ürün satış iptal süresi 1 ayı geçen hiçbir işlemin puanı yarışmaya eklenmez.

Alışverişin lideri kim?Yarışmanın üçüncüsü olan 1 kişiye 25TL değerinde iTunes veya Google Play Hediye Kartı veya 20 Carrefour Alışveriş Çeki

22 Ocak - 21 Şubat tarihleri arasındaki yarışmada üçüncülükle yarışmayı tamamlayan kullanıcıya 25TL değerinde iTunes veya Google Play Hediye Kartı veya 20 Carrefour alışveriş çeki hediye edilecektir. Bu tarih aralığının dışında kalan tarihlerde toplanan puanlar puanlamaya dahil edilmeyecektir. Yarışmada kazanan kullanıcı hediyesini bu iki hediye arasından kendisi seçecektir. Yarışmaya seyahat uçak otel araç kiralama gibi rezervasyon sürelerinin esnek ve iptal edilebilir olduğu satış işlemleri dahil değildir. Ürün satış iptal süresi 1 ayı geçen hiçbir işlemin puanı yarışmaya eklenmez.

Alışverişin lideri kim?

SüperCüzdan, internet alışverişi için sadık kitlesi olan bir indirim kuponu ve para iadesi sitesidir. SüperCüzdan hesabı oluşturduktan sonra ilgilendiğiniz mağazaya gidin ve alışverişinizi yapın. SüperCüzdan size her alışveriş için para iadesi öder. Sadece indirim kuponu ve para iadesi değil aynı zamanda internet alışveriş sitelerinin kargo bedava kodu, hediye çeki gibi bir çok promosyonu kitlesine iletir.

Hayır, hiçbir aşamada SüperCüzdan kredi kartı istemez.
Hayır, takip etmiyoruz. SüperCüzdan, sepet tutarınızı veya alışveriş yapıp yapmadığınız aslında bilmiyor. Anlaşmalı olduğumuz alışveriş siteleri sizin bizden yönlendiğinizi biliyor. Alışveriş yapmanız halinde anlaşmalı site bu alışverişi bize geri bildiriyor. Bizde para iadenizi size ödüyoruz.
Evet, bu sistem "cashback" olarak bilinir. Eğer google'da "cashback sites" araması yaparsanız birçok örneğe rastlayabilirsiniz. Amerika ve İngiltere'de internet tüketicilerinin son derece yaygın olarak yıllardır kullandığı bir sadakat sistemidir.
Çok basit, diğer alışveriş siteleri ile rekabet halinde olması kendilerine sadık kolay hedeflenebilir bir kitleye ulaşma baskısı yaratıyor. Senin gibi binlerce kullanıcıyı müşteri yapmaya çalışmaktansa elde ki kitleyi alışverişe ikna etmeye çalışmak daha ekonomik olduğu biliniyor. Üstelik Süpercüzdan'da diğer alışveriş sitelerinin teklifleri olduğu için sen kaybedilmemesi gereken bir hedef oluyorsun.