Tchibo indirim kodu durumu

Tchibo ve markalar hakkında

Tchibo'nun mevcut para iade teklifi 5%. Tchibo'da biliyorsun, dönmesel olarak 2 haftada bir ürün temaları değişiyor. İşte o kaçan temalar varya hepsi Tchibo'nun sitesinde çok daha ucuza satılıyor. Onun için Fırsatlar sayfasına bakmayı unutma. Zaten Tchibo'nun optimum kaliteyi optimum fiyatla sunduğunu bilmeyen kalmadı.. Bizde SüperCüzdan olarak madem zeki alışveriş kitlesiyiz. E para iadesi almadan alışveriş yapar mıyız?

İyi alışverişler 

Neden Tchibo tercih etmelisiniz?

Tchibo farklılaştıran özellikler

Her para iadesi
= 100 kat Mangır
kazandırır!

Biriken Mangırların ile
ödül ve hediyeler kazanırsın.

Tchibo bedava kargo durumu

Tchibo hediye çeki durumu

Tchibo indirim stratejileri

Yeni Tchibo kampanyaları güncelleniyor!

Tchibo indirim kuponları
SüperCüzdan, internet alışverişi için sadık kitlesi olan bir indirim kuponu ve para iadesi sitesidir. SüperCüzdan hesabı oluşturduktan sonra ilgilendiğiniz mağazaya gidin ve alışverişinizi yapın. SüperCüzdan size her alışveriş için para iadesi öder. Sadece indirim kuponu ve para iadesi değil aynı zamanda internet alışveriş sitelerinin kargo bedava kodu, hediye çeki gibi bir çok promosyonu kitlesine iletir.

Hayır, hiçbir aşamada SüperCüzdan kredi kartı istemez.
Hayır, takip etmiyoruz. SüperCüzdan, sepet tutarınızı veya alışveriş yapıp yapmadığınız aslında bilmiyor. Anlaşmalı olduğumuz alışveriş siteleri sizin bizden yönlendiğinizi biliyor. Alışveriş yapmanız halinde anlaşmalı site bu alışverişi bize geri bildiriyor. Bizde para iadenizi size ödüyoruz.
Evet, bu sistem "cashback" olarak bilinir. Eğer google'da "cashback sites" araması yaparsanız birçok örneğe rastlayabilirsiniz. Amerika ve İngiltere'de internet tüketicilerinin son derece yaygın olarak yıllardır kullandığı bir sadakat sistemidir.
Çok basit, diğer alışveriş siteleri ile rekabet halinde olması kendilerine sadık kolay hedeflenebilir bir kitleye ulaşma baskısı yaratıyor. Senin gibi binlerce kullanıcıyı müşteri yapmaya çalışmaktansa elde ki kitleyi alışverişe ikna etmeye çalışmak daha ekonomik olduğu biliniyor. Üstelik Süpercüzdan'da diğer alışveriş sitelerinin teklifleri olduğu için sen kaybedilmemesi gereken bir hedef oluyorsun.