Yeşil Kundura indirim kodu durumu

Yeşil Kundura ve markalar hakkında

Yeşil Kundura (Ayakkabı çanta satış sites) para iade oranı güncellenmiştir. Yeşil Kundura siparişlerinizde 7,00%para iade biriktirin.

Neden Yeşil Kundura tercih etmelisiniz?

Yeşil Kundura farklılaştıran özellikler

Her para iadesi
= 100 kat Mangır
kazandırır!

Biriken Mangırların ile
ödül ve hediyeler kazanırsın.

Yeşil Kundura bedava kargo durumu

Yeşil Kundura hediye çeki durumu

Yeşil Kundura indirim stratejileri

Yeni Yeşil Kundura kampanyaları güncelleniyor!

Yeşil Kundura indirim kuponları

Geçersiz indirim kuponu listesi

  • 10% indirim kuponu Yeşil Kundura
    YESILAVANTAJ
    İndirim Kuponu + Para İade Aktive Et

    Sadece üyelere özel - tüm ürünlerde geçerli 10 indirim kodunu ödeme aşamasında kullan. 10% eksik öde.
SüperCüzdan, internet alışverişi için sadık kitlesi olan bir indirim kuponu ve para iadesi sitesidir. SüperCüzdan hesabı oluşturduktan sonra ilgilendiğiniz mağazaya gidin ve alışverişinizi yapın. SüperCüzdan size her alışveriş için para iadesi öder. Sadece indirim kuponu ve para iadesi değil aynı zamanda internet alışveriş sitelerinin kargo bedava kodu, hediye çeki gibi bir çok promosyonu kitlesine iletir.

Hayır, hiçbir aşamada SüperCüzdan kredi kartı istemez.
Hayır, takip etmiyoruz. SüperCüzdan, sepet tutarınızı veya alışveriş yapıp yapmadığınız aslında bilmiyor. Anlaşmalı olduğumuz alışveriş siteleri sizin bizden yönlendiğinizi biliyor. Alışveriş yapmanız halinde anlaşmalı site bu alışverişi bize geri bildiriyor. Bizde para iadenizi size ödüyoruz.
Evet, bu sistem "cashback" olarak bilinir. Eğer google'da "cashback sites" araması yaparsanız birçok örneğe rastlayabilirsiniz. Amerika ve İngiltere'de internet tüketicilerinin son derece yaygın olarak yıllardır kullandığı bir sadakat sistemidir.
Çok basit, diğer alışveriş siteleri ile rekabet halinde olması kendilerine sadık kolay hedeflenebilir bir kitleye ulaşma baskısı yaratıyor. Senin gibi binlerce kullanıcıyı müşteri yapmaya çalışmaktansa elde ki kitleyi alışverişe ikna etmeye çalışmak daha ekonomik olduğu biliniyor. Üstelik Süpercüzdan'da diğer alışveriş sitelerinin teklifleri olduğu için sen kaybedilmemesi gereken bir hedef oluyorsun.