YKM.com.tr indirim kodu durumu

YKM.com.tr ve markalar hakkında

YKM, kadın giyim, erkek giyim, çocuk, ayakkabı, kozmetik, spor, aksesuar, çanta, ev elektronik ve hobi hediyelik eşya markalarını barındıran dev bir alışveriş sitesi. YKM indirim kuponu geçerli olan bir site ve düzenli olarak ykm indirim kuponlarını duyuruyoruz. Bu nedenle mutlaka ykm'de alışverişe başlamadan önce 2015 ykm indirim kuponu var mı? yok mu?kontrol etmeyi unutmayın. Ayrıca ykm siparişlerinizde süpercüzdan ile 5% para iadesi biriktirmeniz mümkün. Buna birde YKM indirim kampanyalarını ekleyin. İşte ykm sitesinden alışveriş yapmak için harika bir sebep daha. Mesala yakında yaz tatili bitecek ve 2015-2016 yılı için okullar 7 Eylül'de açılacak. Ama yaz fırsatları, yaz indirimi 70% e kadar iyice artacak, indirim kuponu ile birleşecek ve üstüne ykm para iadesi alacaksın. İndirim fırsatları ancak bu kadar maksimize edilebilir.

YKM güvenilir mi?

Elbette güvenilir YKM. Denedik. Braun blender alışverişi yaptık. Hem zamanında elimize ulaştı. Hemde blender sağlam ulaştı. Aylardır sorunsuz çalışıyor. Zaten halen YKM güvenilir mi değil mi? konusnda şüphelerin varsa YKM'nin güvenli alışveriş garantisine göz atmanı öneririz. 

30 gün içinde YKM ve Boyner mağazalarında iade ve değişim hakkı garantisi veriyor. Bu nedemek iade ve değişim hakkı?

Çok basit ykm'de sipariş verdin ürün eline ulaştı ama ürünü beğenmedin YKM'ye iade etmek istiyorsun yada değişim yapmak istiyorsun. Hiç kargoyla işin yok. Sana en yakın YKM veya Boyner mağazasına gidiyorsun, değişimi veya iadeyi yapıyorlar. Bu kadar basit. Çok basit. 30 gün içinde unutma. 

YKM Ödeme şartları:

Vade farksız 9 taksitle ödeme mümkün

YKM'de hangi kartlar geçerli?

YKM siparişlerinde Maximum karta 9 taksit, Bonus,  Axess,  World, Advantege, AsyaCard ve CardFinans karta vade farksız 6 taksitle ödeyebilir. YKM para iadesi fırsatlarından faydalanabilirsiniz. 

YKM Ücretsiz Kargo var mı?

Evet, ama sadece 150TL ve üzeri ykm siparişlerinde ücretsiz kargo geçerli.

Online öde, mağazadan teslim al

En sevdiğimiz özelliklerden biri bu. Mağaza zinciri olan her alışveriş sitesi bizce YKM'nin bu hizmetini vermeli. Bravo YKM. 

Peki online öde mağazadan teslim al ile alışveriş yaparsam YKM siparişimde para iadesi birikir mi?

Evet, tabiki birikir. Önemli olan süpercüzdan'a giriş yapman ve sana özel para iadesi linkini kullanman.

Neden YKM.com.tr tercih etmelisiniz?

YKM.com.tr farklılaştıran özellikler

Her para iadesi
= 100 kat Mangır
kazandırır!

Biriken Mangırların ile
ödül ve hediyeler kazanırsın.

YKM.com.tr bedava kargo durumu

YKM.com.tr hediye çeki durumu

YKM.com.tr indirim stratejileri

Yeni YKM.com.tr kampanyaları güncelleniyor!

YKM.com.tr indirim kuponları
SüperCüzdan, internet alışverişi için sadık kitlesi olan bir indirim kuponu ve para iadesi sitesidir. SüperCüzdan hesabı oluşturduktan sonra ilgilendiğiniz mağazaya gidin ve alışverişinizi yapın. SüperCüzdan size her alışveriş için para iadesi öder. Sadece indirim kuponu ve para iadesi değil aynı zamanda internet alışveriş sitelerinin kargo bedava kodu, hediye çeki gibi bir çok promosyonu kitlesine iletir.

Hayır, hiçbir aşamada SüperCüzdan kredi kartı istemez.
Hayır, takip etmiyoruz. SüperCüzdan, sepet tutarınızı veya alışveriş yapıp yapmadığınız aslında bilmiyor. Anlaşmalı olduğumuz alışveriş siteleri sizin bizden yönlendiğinizi biliyor. Alışveriş yapmanız halinde anlaşmalı site bu alışverişi bize geri bildiriyor. Bizde para iadenizi size ödüyoruz.
Evet, bu sistem "cashback" olarak bilinir. Eğer google'da "cashback sites" araması yaparsanız birçok örneğe rastlayabilirsiniz. Amerika ve İngiltere'de internet tüketicilerinin son derece yaygın olarak yıllardır kullandığı bir sadakat sistemidir.
Çok basit, diğer alışveriş siteleri ile rekabet halinde olması kendilerine sadık kolay hedeflenebilir bir kitleye ulaşma baskısı yaratıyor. Senin gibi binlerce kullanıcıyı müşteri yapmaya çalışmaktansa elde ki kitleyi alışverişe ikna etmeye çalışmak daha ekonomik olduğu biliniyor. Üstelik Süpercüzdan'da diğer alışveriş sitelerinin teklifleri olduğu için sen kaybedilmemesi gereken bir hedef oluyorsun.